PL EN

Szkoła tańca z Lublina

Nazywam się Sławomir Czarnacki. Od 2000 roku uczę tańca towarzyskiego - użytkowego. Od 2004 roku prowadzę swoją szkołę tańca w Lublinie. Prowadzę grupowe kursy tańca towarzyskiego, jedynie na 6 par oraz jako jeden z pierwszych instruktorów w naszym mieście wprowadziłem indywidualne lekcje dla par niezwiązanych z tańcem sportowo.

Moja specjalizacja to choreografia na Pierwszy Taniec. Uczę tańca użytkowego na bankiety, wesela, do clubów. Nauczę Cię również takich tańców jak Salsa L.A., Bachata, czy Tango Argentino. Jeżeli kiedykolwiek Twoim marzeniem było zdobycie umiejętności tanecznych, to szkoła tańca StepbyStep jest tym miejscem, gdzie krok po kroku będziemy je realizować. Jeżeli do tej pory uważałeś, że nauka tańca jest czymś skomplikowanym i poza Twoim zasięgiem - zmienię Twoje przekonania. Przekonam Cię, że taniec może być prawdziwą przyjemnością.

Nauka tańca towarzyskiego i użytkowego 

Moją pasją jest również fotografią, dlatego bardzo często uczestniczę w różnego rodzaju bankietach i doskonale zdaję sobie sprawę jaki taniec należy znać, aby na prawdę poczuć zabawę. Wiem, jak ważna jest nauka prowadzenia w parze, poczucie rytmu oraz prostota kroków, które wyglądają niezwykle pokazowo, z pozoru na bardzo trudne, a swojej prostocie są bardzo szybko przyswajalne w czasie lekcji na kursie grupowym lub lekcji indywidualnej.

Pokochasz taniec w parach! Podczas kursów tańca towarzyskiego, w zależności od stopnia zaawansowania całej grupy, poznasz najpiękniejsze tańce standardowe oraz latynoamerykańskie. Salsa, rock’n’roll, disco samba... Jakiego tańca chcesz pojąć naukę? Przebieg całego kursu uzależniony jest od potrzeb moich kursantów.

Lekcje tańca w Lublinie

Moją ofertę kieruję do Pań, Panów i Par. Prowadzę  również "łączone" lekcje tańca. Nie musisz przychodzić z osobą towarzyszącą, aby rozpocząć naukę tańca towarzyskiego. Jeżeli dwoje nieznających się miłośników tańca wyraża zgodę na wspólną naukę tańca, mogą uczestniczyć we wspólnych zajęciach naszej szkoły. Dzięki temu nauczyę Cię tańca, nie tylko ze swoim partnerem, ale również innymi uczestnikami kursu. Zaprocentuje to większą pewnością siebie podczas różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Zdobyte umiejętności pozwolą Ci zawładnąć każdym parkietem!

Nauka tańca w Lublinie nie tylko dla par

Jak razpocząć naukę tańca? Najważniejszym etapem jest ustalenie oczekiwań moich kursantów. Określenie celu nauki tańca i czasu jaki mamy do dyspozycji. Zaczynamy od nauki słuchania i liczenia rytmu. Rozróżniania rytmu na parzysty i nieparzysty. Stawiamy pierwsze kroki, oddzielnie dla partnera oraz dla partnerki. Ustalamy sposób trzymania się w parze oraz zasady kto prowadzi, a kto pozwala być prowadzonym. Nauka tańca, to płynne przechodzenie przez kolejne figury łącząc je z rytmem i akcentami w muzyce, aż powstanie nam piękny układ tańca użytkowego lub choreografia na "Pierwszy taniec". Na pierwszym miejscu stawiam indywidualne potrzeby moich kursantów.

Szkoła tańca Lublin - z wieloletnim doświadczeniem

Szkoła tańca została założona w 2004 roku. Chociaż ja sam zajmuję się nauką już od 2000 roku. Ponad dwadzieścia lat doświadczeń i pracy z ludźmi, odpowiadając na ich lęki przed pierwszym tańcem, na marzenia, które gromadzili w sobie od wielu lat. Towarzyszę w kursach tańca - jako fantastycznej nowej przygodzie, która pozostawia po sobie niezwykłe umiejętności.

Nauka tańca 

Zajęcia tańca prowadzę w Lublinie, sam lub z moją żoną. Nie zatrudniam żadnych innych instruktorów, więc mogę zaręczyć o najlepszym możliwym podejściu do moich gości na kursach tańca oraz podczas lekcji i nauki indywidualnej. Staram się stworzyć przyjacielską atmosferę, ciągle dbam o rozwój sali w której prowadzę zajęcia, o klimat i nastrój. Moich kursantów na lekcjach traktuję jak gości mojego domu - częstuję najlepszą kawą, wielosmakowymi herbatami, wodą. Dbam o Państwa komfort i wygodę. Odpowiednie światło, lustra, sofy. Największym wynagrodzeniem za trud tej pracy są fantastyczne opinie naszych kursantów, jakie pozostawiają po sobie w internecie.

Bezpieczna przestrzeń na kursy tańca

W szkole tańca StepByStep Lublin pragnę zapewnić moim gościom maksymalny poziom bezpieczeństwa w dobie powszechnych problemów z wirusami podczas nauki tańca. W tym celu wyposażyłem salę taneczną w przepływowe lampy UV-C STERILON FLOW 144W, które w sposób ciągły sterylizują 99.9% wirusów, bakterii. Szkolna łazienka posiada bezdotykową spłuczkę w toalecie oraz bezdotykowe dozowniki mydła i żelu dezynfekującego.

Nauka tańca online krok po kroku

Z jakich udogodnień korzystają współczesne szkoły tańca? Używając darmowych aplikacji, kamerek komputerowych lub w telefonach komórkowych, prowadzimy monitorowane zajęcia online z tańca towarzyskiego oraz zajęcia indywidualne. Prowadzone przez nas kursy tańca - grupowe oraz indywidualne mogą zrzeszać kursantów rozlokowanych w dowolnym miejscu na świecie. Nauka jest bardzo podobna do tej, którą prowadzimy na sali face to face. Pokazujemy kroki dla pań, później dla panów. Krok po kroku przejdziemy przez wszystkie elementy konkretnego tańca lub układu. Wspólnie z żoną uczymy łączenia pracy dolnej części ciała z górną w parze. Monitorujemy postępy kursantów na dużym ekranie. W ten sposób możemy również powtórzyć wspólnie całą choreografię na pierwszy taniec w dniu Waszego ślubu.

Kursy tańca dla dorosłych w Lublinie - terminy kursów

Standardowe szkoły tańca są otwarte w ograniczonych, ściśle określonych termiach. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, szkoła tańca StepByStep może być otwarta siedem dni w tygodniu, od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 8:30 rano do 22:30 w nocy, przez 12 miesięcy w roku. Ofertę zajęć dostosowuje indywidualnie do Państwa potrzeb, dlatego istnieje możliwość prowadzenia lekcji tańca z dojazdem do domu klienta.

Zajęcia taneczne dla seniorów w Lublinie

Szanowni Państwo, drodzy Seniorzy. Serdecznie zapraszamy w parach lub solo na zajęcia taneczne, z tańca towarzyskiego - użytkowego. Nauczymy się jak tańczyć na  dancingach, na sylwestrach, weselach. Pokaże Państwo proste kroczki do Walczyka, 2na1, nauczymy się tańczyć do "Zenka". Pokażę Państwu podstawowe kroki do Tanga Argentino oraz elementy Bachaty. Zaszalejmy razem na parkiecie! 

Jeżeli i Ty czujesz w sobie palącą potrzebę, aby nauczyć się tańczyć, już teraz skontaktuj się ze mną i razem spełnijmy Twoje marzenia! Wszelkie informacje na temat aktualnie prowadzonych kursów oraz aktualności pojawiają się na naszym fanpage'u na Facebooku. Gwarantuję szybki kontakt po pozostawieniu wiadomości na naszym profilu.