PL EN

Witaj w szkole tańca StepByStep w Lublinie. Wytrwale pracujemy na najlepsze opinie w internecie.

Nazywam się Sławomir Czarnacki. Od 2000 roku uczę tańca towarzyskiego-użytkowego w Lublinie, a od 2004 roku prowadzę swoją szkołę tańca. Prowadzę grupowe kursy tańca, jedynie na 6 par oraz jako jeden z pierwszych instruktorów w Lublinie wprowadziłem indywidualne lekcje dla par niezwiązanych z tańcem sportowo.

Specjalizuję się w choreografii na Pierwszy Taniec. Uczę tańca użytkowego na bankiety, wesela, do clubów. Uczę również takich tańców jak Salsa L.A., Bachata czy Tango Argentino. Jeżeli kiedykolwiek Twoim marzeniem było umieć tańczyć, to szkoła tańca StepbyStep jest tym miejscem w Lublinie, gdzie krok po kroku będziemy je realizować.

Moją drugą wielką pasją jest również fotografia. Bardzo często bywam "gościem" na różnych bankietach i doskonale zdaję sobie sprawę jaki rodzaj tańca trzeba umieć, aby dobrze się bawić. Wiem, jak ważna jest nauka prowadzenia w parze, poczucie rytmu oraz prostota kroków, które wyglądają niezwykle pokazowo, z pozoru na bardzo trudne, a swojej prostocie są bardzo szybko przyswajalne w czasie lekcji na kursie grupowym lub lekcji indywidualnej.

Moją ofertę kieruję do Pań, Panów i Par. Prowadzę również lekcję tańca "łączone". Jeżeli dwoje nieznających się miłośników tańca wyraża zgodę na wspólną naukę tańca w Lublinie, w naszej szkole.

Szkoła tańca została założona w 2004 roku, chociaż ja sam zajmuję się nauką już od 2000 roku. Ponad dwadzieścia lat doświadczeń i pracy z ludźmi, odpowiadając na ich lęki przed pierwszym tańcem, na marzenia, które gromadzili w sobie od wielu lat, jak i towarzysząc w kursach tańca - jako fantastycznej nowej przygodzie, która pozostawia po sobie niezwykłe umiejętności.

Zajęcia tańca prowadzę w Lublinie. Sam lub z moją żoną. Nie wynajmuję żadnych innych instruktorów, więc mogę zaręczyć o najlepszym możliwym podejściu do moich gości na kursach tańca oraz podczas lekcji i nauki indywidualnej, Staram się stworzyć przyjacielską atmosferę, ciągle dbam o rozwój sali w której prowadzę zajęcia, o klimat i nastrój. Moich gości na lekcjach traktuję jak gości mojego domu, częstuję najlepszą kawą, wielosmakowymi herbatami, wodą. Zadbałem o komfort i wygodę. Odpowiednie światło, lustra, sofy. Największym wynagrodzeniem za trud tej pracy są fantastyczne opinie naszych kursantów, jakie pozostawiają po sobie w internecie.

Bezpieczna przestrzeń.  Pragnę zapewnić moim gościom maksymalny poziom bezpieczeństwa w dobie powszechnych problemów z wirusami. W tym celu wyposażyłem salę taneczną w przepływowe lampy UV-C STERILON FLOW 144W, które w sposób ciągły sterylizują 99.9% wirusów, bakterii. Szkolna łazienka posiada bezdotykową spłuczkę w toalecie oraz bezdotykowe dozowniki mydła i żelu dezynfekującego.  

Monitorowane lekcje online. Używając darmowych aplikacji oraz kamerek komputerowych lub tych z telefonu, prowadzimy monitorowane zajęcia online. Lekcje grupowe oraz indywidualne mogą zrzeszać kursantów rozlokowanych w dowolnym miejscu na świecie. Nauka jest bardzo podobna do tej, którą prowadzimy na sali face to face. Pokazujemy kroki dla pań, później dla panów. Wspólnie z żoną uczymy łączenia pracy dolnej części ciała z górną w parze. Monitorujemy postępy kursantów na dużym ekranie. 

Jestem dyspozycyjny. Siedem dni w tygodniu, od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 8:30 rano do 22:30 w nocy, przez 12 miesięcy w roku.

Jeżeli i Ty czujesz w sobie palącą potrzebę, aby nauczyć się tańczyć, już teraz skontaktuj się ze mną i razem spełnijmy Twoje marzenia!

Lublin. Kom: 694 566 104, e-mail: napisz maila