PL EN

Indywidualne lekcje tańca – dla kogo?

Indywidualne lekcje tańca to ważna część oferty naszej szkoły. Choć uwielbiamy zajęcia grupowe to staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób, które wolą się uczyć same.

Sprawdź czym sią indywidualne lekcje tańca i kto może z nich skorzystać w naszej szkole tańca.

Na czym polegają indywidualne lekcje tańca?

Lekcje indywidualne oznaczają, że na Sali treningowej znajduje się tylko instruktor i para kursantów. Atmosfera jest bardzo kameralna, co dla wielu osób jest bardzo ważne. Po pierwsze dlatego, że nie każdy lubi i chce uczyć się tańczyć w grupie. I my to rozumiemy. Wielu osobom zwyczajnie brakuje śmiałości, mają kompleksy z powodu tego, że nie czują rytmu, a obecność innych osób działa na nich stresująco. Chcemy dać im komfortowe warunki do nauki, dlatego właśnie oferujemy lekcje indywidualne.

Podczas lekcji instruktor skupia całą uwagę na parze, poświęcając jej całą swą atencję. Dzięki temu nauka jest bardzo efektywna.

Dla kogo indywidualne lekcje tańca?

Właściwie dla każdego. Lekcje indywidualne organizujemy zarówno dla par jak i osób, które pary nie mają. W takiej sytuacji staramy się dobrać do pary innego kursanta, lub parę dopełnia nasz instruktor bądź instruktorka. Organizujemy również pary łączone, złożone z kursantów, którzy nie mają partnera.

Na lekcje indywidualne zapraszamy osoby w każdym wieku. Organizujemy je również dla młodzieży, od 12 roku życia. Górnej granicy wieku nie ma. Wychodzimy bowiem z założenia, że jeśli tylko ktoś chce tańczyć to wiek nie ma znaczenia.

Jakich tańców uczymy?

Na lekcjach indywidualnych dopasowujemy się na kursantów. To od Ciebie zależy czego będziemy Cię uczyć. Jeśli przykładowo potrzebujesz pomocy w przygotowaniu pierwszego tańca na Twoje wesele – nie ma problemy. Przygotujemy układ, a jeśli trzeba również muzykę.

Indywidualne lekcje mogą też mieć formę nauki tańców standardowych. Bardzo często zgłaszają się do nas osoby, które nie czują się dobrze na parkiecie, chciałyby nauczyć się podstawowych kroków wielu tańców, żeby móc bez kompleksów szaleć podczas wesel czy innych imprez tanecznych.

Uczymy zatem podstawowych kroków wielu popularnych tańców. Nauczysz się między innymi jak tańczyć salsę, tango argentino, walca wiedeńskiego czy angielskiego. Pokażemy ci również kroki salsy czy bachaty. Nauczymy cię kroków twista oraz disco fox.

Wiele osób ma problem z tym jak tańczyć do rytmu. Dlatego na tym aspekcie również skupiamy się mocno podczas zajęć w naszej szkole tańca.

Ile kosztują indywidualne lekcje tańca?

Koszt zajęć w parze to 70 zł za 45 minut (za dwie osoby). Jeśli nie masz partnera i chcesz tańczyć z instruktorem wówczas zajęcia kosztować cię będą 70 zł, lub 80 zł (dla panów tańczących z forddancerką).

Opłaty pobieramy przed każdą lekcją.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu.

Indywidualne lekcje tańca przed ślubem

Bardzo wiele osób zgłasza się do nas właśnie przed ślubem. Chcą być przygotować dla nich układ pierwszego tańca. Ale nie tylko. Zależy im również na tym, żeby poznać kroki różnych tańców, po to by móc zatańczyć tango z wujkiem czy walca z ciocią na własnym weselu.

Oczywiście chętnie służymy pomocą w takiej sytuacji. Wybór pierwszego tańca jest dla młodych bardzo ważny. To kluczowy moment imprezy weselnej. Pomagamy w doborze muzyki (jeśli para nie ma własnego utworu) oraz układu. Możemy przygotować choreografię zarówno do muzyki szybkiej jak i wolnej. W tej kwestii dopasowujemy się do oczekiwań pary młodej.

Oprócz pierwszego tańca możemy także nauczyć kroków tańców użytkowych, takich właśnie jak wspomniany wcześniej walc, tango, samba, salsa czy twist. Czyli wszystko to co może się przydać podczas weselnej uroczystości. Ale nie tylko. To, czego kursanci nauczą się przed weselem przyda im się później przy wielu okazjach jak chociażby imprezy firmowe, sylwestry, bale i wiele wiele innych.

Gdzie nas znaleźć?

Nasza szkoła tańca znajduje się w Lublinie, przy ulic Herbowej 9. Jesteśmy otwarcie od godziny 8:30 do 22:30, przez siedem dni w tygodniu. Dzięki temu możemy oferować godziny kursów dopasowane do indywidualnych potrzeb kursantów. Zapewniamy komfortowe warunki do nauki i przede wszystkim wykwalifikowanych instruktorów.

Gorąco zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 694 566 104 oraz osobistego – w siedzibie naszej szkoły w Lublinie, w dzielnicy Czuby.

Jesteśmy otwarci i gotowi podjąć się nowych wyzwań. Nauka tańca jest dla nas pasją i przyjemnością. Zachęcamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych (Facebook i Instagram). Zamieszczamy tam informacje o aktualnie rozpoczynających się zajęciach i tym co się w naszej szkole dzieje.

Wstecz

Lublin. Kom: 694 566 104, e-mail: napisz maila