PL EN

Kurs tańca dla singli w Lublinie

W mieście Lublin każdy z nas zna kogoś, kogo z powodzeniem można nazwać Singlem. Każda kobieta i mężczyzna szuka swego szczęścia. Kursy tańca dla Singli w Lublinie, to wspaniała okazja ku temu, aby kogoś poznać. Nie każda znajomość musi się zakończyć miłością, ale dzięki wspólnym zainteresowaniom można zwyczajnie poznać kogoś, z kim można miło spędzać wspólny czas. Kurs tańca towarzyskiego to wspaniała okazja, aby poznać grupę ludzi, którzy tak jak i Ty pragną realizować swoje pasje. Taniec towarzyski, w wersjach użytkowych, to szczególny rodzaj tańca, który można wykorzystać na weselach, bankietach lub na zwykłej prywatce w domu u znajomych. Zdobądź umiejętność poruszania się do każdego rodzaju muzyki niezależnie od tego, czy masz partnera! Poznaj tańce standardowe takie jak: Walc Wiedeński, Tango Argentino, czy tak popularną ostatnio Salsę lub Bachatę. Nie musisz obawiać się wysokiego poziomu zajęć, ponieważ pierwsze kilka zajęć to poziom początkujący. Z czasem poziom trudności dostosowujemy do całej grupy. Umiejętność tańca może przyczynić się do większej pewności siebie, a dzięki temu do odnoszenia sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym, dlatego warto uczestniczyć w zajęciach w naszym studio.

Taniec towarzyski dla singli

Nawet jeżeli nie masz partnera możesz stworzyć paczkę fajnych znajomych, z którymi można wyskoczyć do clubu, potańczyć i poimprezować. Nauka tańca w naszym studio przebiega na bardzo dużym luzie - nie łączymy par, obowiązuje rotacja na zajęciach, dzięki temu zdobędziesz umiejętność tańczenia z różnymi typami partnerów. Uczymy różnych styli tańca towarzyskiego - użytkowego, przy różnorodnej muzyce. Zajęcia realizujemy w komfortowej sali z kanapami do odpoczynku, podświetlanym sufitem i dużymi lustrami. Podczas trwania kursu, na sali są dostępne napoje - kawa, herbata oraz woda. Sala mieści się w Lublinie, przy Ul. Herbowej w bloku, w części piwnicznej. Przygotowując się do zajęć można skorzystać z szatni. Nie mamy żadnych wytycznych w kwestii ubioru - najczęściej używamy codziennego ubrania, ale można też przebrać się w strój typowo sportowy. Zwracam natomiast szczególną uwagę na buty na zmianę, najlepiej dla Pań buty na obcasie, a dla Panów buty garniturowe. Można również wyposażyć się w obuwie sportowe, na cienkiej podeszwie.

Kursy tańca dla singli

Mój autorski kurs tańca dla singli podzieliłem na trzy etapy:

  1. Uczymy podstaw wyczucia rytmu, opowiadam kilka słów na temat rytmu i jego liczenia
  2. Nauka kroków dla Pań i oddzielnie dla Panów
  3. Taniec w parze i prowadzenie - najbardziej oczekiwany etap

Podczas naszych zajęć niejedna osoba poznała partnera nie tylko do tańca, ale i na całe życie. Niektóre taneczne pary pokochały nie tylko taniec i siebie nawzajem. Jako grupa zajęciowa spotykaliśmy się już na niejednym weselu, świętowaliśmy urodziny, a nawet witaliśmy na świecie kolejne pokolenia. Kursy tańca towarzyskiego, jak każde inne kursy dobiegają kiedyś końca, ale niektóre znajomości trwają o wiele dłużej. To co pozostaje z nami na zawsze to wielki zapas pozytywnej energii, piękne wspomnienia i oczywiście taniec.

Jako instruktor tańca z wieloletnim doświadczeniem, jestem przekonany, że każdy może nauczyć się tańczyć. Znajomość kroków tanecznych to tylko początek wspólnej zabawy. Na naszym kursie zdobędziesz wiele nowych umiejętności i pozytywne samopoczucie, które będzie Tobie towarzyszyć każdego dnia.

Serdecznie zapraszamy!

Wstecz