PL EN

Lekcje tańca Online w dobie Koronawirusa

Nikt się nie spodziewał, że wizję hollywoodzkich filmów staną się rzeczywistością, z którą przyjdzie nam się zmierzyć. Dzieci nie chodzą do szkoły, dorośli wykonują pracę w domu lub narażając życie, z sercem na dłoni spełniają swoje obowiązki poza nim, aby inni mogli żyć. Z telewizji, radia i Internetu dobiegają do nas przerażające wiadomości o wzrastającej liczbie chorych. 

Próbujemy odnaleźć się w tej sytuacji. Odseparować od możliwego zarażenia. Maski, rękawiczki, żele i nieustanne mycie rąk. Boimy odezwać się do drugiego człowieka na ulicy z obawy, żeby nie kichną na nas, albo nie zakasłał czy chodźmy wraz ze słowami "dzień dobry" nie doleciał do nas koronawirus. Nie dotykamy niczego, co mogło mieć kontakt z drugim człowiekiem. Otwierając drzwi do klatki zastanawiamy się czy przypadkiem ktoś "chory" nie zaraził specjalnie klamki. Wpadamy w obłęd. Bierzemy leki na uspokojenie.

Musimy znaleźć metodę na zmianę sposobu myślenia, aby nie zwariować na fali tego szaleństwa. Czytamy od dawna odkładane książki, wracamy do ulubionych filmów i gier. Spędzamy więcej czasu z bliskimi. Na nowo poznajemy rodziców, parterów, dzieci. 

Szkoła tańca StepbyStep w Lublinie również pragnie stać się częścią pozytywnego myślenia, lepszego spojrzenia w przyszłość. Koronawirus nie będzie trwał wiecznie. Pewnego dnia znów wrócimy do restauracji, kin i teatrów. Wrócimy do clubów i na bankiety. Zajmiemy się organizacją wesel, urodzin i przyjęć dla dzieci. Będziemy chcieli wrócić do normalności najszybciej jak to będzie możliwe. 

Zacznijmy lepszą przyszłość już dziś! - Indywidualne lekcje tańca dla par Online!

Jako pierwsza szkoła tańca w Lublinie, pragniemy zaproponować Państwu wspaniały sposób na spędzanie czasu w domu oraz budowanie umiejętności tańca, w perspektywie lepszego jutra, jutra bez koranowirusa. 

Lekcję prowadzimy przy użyciu Państwa urządzeń mobilnych, darmowego oprogramowania i popularnych komunikatorów. Nauka przebiega bardzo podobnie jak ta, którą prwoadzimy na sali w szkole tańca. Pokazujemy kroki do pań, dla panów. Wspólnie z partnerką wyjaśniamy sposób wykonania i monitorujemy Państwa postępy. To dziecinnie proste i dostępne prawie dla każdego. W Twoim własnym domu. 

Serdecznie zachęcamy do wspólnej zabawy. Spróbujcie czegoś nowego, dajcie sobie chwilę oddechu. Niech pełne nadziei jutro, zacznie się już dziś! 

Wstecz

Lublin. Kom: 694 566 104, e-mail: napisz maila