PL EN

Pierwszy taniec na wesele - kiedy zacząć i dlaczego już?

Gdy myślimy o pierwszym tańcu na wesele, mamy nadzieję zacząć naukę dużo wcześniej, jednak zawsze są ważniejsze sprawy niż lekcje tańca. Tym czasem nasz Pierwszy taniec jest jak spektakl w teatrze, a do spektaklu aktorzy przygotowują się nawet rok wcześniej!

Większość z nas spotyka się po raz pierwszy z pomysłem kursu tańca dopiero, gdy "dead line" zbliża się na tyle blisko, aż poczujemy oddech tej chwili na karku. W panice zaglądamy do Internetu i szukamy odpowiedniej szkoły.

Którą szkołę tańca w Lublinie wybrać?

Przede wszystkim powinniśmy kierować się opinią klientów, którzy korzystali z usług danej szkoły. Powinniśmy rozesnać się jak duże doświadczenie w budowaniu choreografii na pierwszy taniec ma trener, który będzie nas uczył.. Czy ma wąską specjalizację, czy jest elastyczny i ma wiedzę, aby dopasować układ do naszych potrzeb i naszych możliwości.

Kiedy zacząć naukę pierwszego tańca?

Zawsze mówię moim gościom, że na prosty układ np. 2/1 potrzebujemy od 3 lekcji indywidualnych po 90minut w górę, na coś ciekawszego od 5/7. Problem w tym, że owa "góra" dla każdego jest inna. Dla przykładu powiem, że ja na początku mojej drogi uczyłem się tańczyć 5 lat po 6h dziennie, z czasem nauka tańca stała się dla mnie sposobem na życie.

Proponuję moim młodym parom zacząć naukę pierwszego tańca najszybciej jak to tylko jest możliwe. Często moi kursanci zwierzają mi się, że nie chcieli przyjść wcześniej, ponieważ bali się, że zapomną. Zawsze odpowiadam pytaniem "A nie baliście się, że nie zdążycie się nauczyć tańczyć?"

Indywidualne lekcje tańca najlepszym rozwiązaniem

Jeżeli i Was również paraliżuje strach przed pierwszym tańcem, przyjdź już dziś na indywiudalne lekcje, a napełnimy Was odwagą i przekonaniem o pewnym sukcesie! Stworzymy choreografię do Waszej wymarzonej piosenki i w pełni przygotujemy utwór, który odtworzycie w dniu wesela, ku uciesze Waszych gości.

Wstecz

Lublin. Kom: 694 566 104, e-mail: napisz maila