PL EN

Szkoła tańca. Lublin przygotowuje się do Sylwestra

Do Sylwestra został miesiąc. Wydaje się, że to zbyt mało by nauczyć się tańczyć. Nic bardziej mylnego. Właśnie teraz jest idealny moment, żeby zapisać się na przedsylwestrowy kurs tańca.

Sylwester w tanecznym rytmie

Sylwester to dla wielu osób najważniejsza noc w roku. Spędzają ją w gronie przyjaciół i najbliższych na domówkach bądź zorganizowanych imprezach. I tu i tu pojawia się muzyka i taniec, który jest nieodłącznym elementem zabawy sylwestrowej.

A co jeśli nie ktoś nie lubi, albo nie umie tańczyć? Czy to oznacza, że ma zrezygnować z sylwestrowego szaleństwa? Absolutnie nie! Najlepszym rozwiązaniem będzie kurs tańca.

Step by step – kursy tańca przed Sylwestrem

W naszej szkole tańca, która mieści się w Lublinie przy ulicy Herbowej 9 prowadzimy zajęcia, których celem jest przygotowanie do różnego rodzaju imprez tanecznych. Sylwester jest jedną z nich, choć nie jedyną. W końcu okazji do tańca mamy dość sporo. Poza sylwestrem to różnego rodzaju bale, firmowe imprezy z tańcami, wesela czy studniówki. Umiejętność tańczenia przyda się zatem częściej niż tylko podczas najgorętszej nocy w roku.

Jakich tańców warto się nauczyć?

Na tego typu imprezach muzyka zwykle jest różnorodna. Pojawiają się zarówno tańce szybkie jak i wolne. Dlatego warto mieć przećwiczone i takie i takie układy. Popularne są imprezy w stylu lat 60. czy 70. Często na takich imprezach nie brakuje również muzyki disco polo. Ma ona prosty rytm, który łatwo wpada w ucho i dość łatwo się przy nim tańczy.

Dlatego na tego typu okazje mamy przygotowaną ofertę tzw. tańców standardowych.

Znajdują się wśród nich: disco fox, disco samba, tango argentino, walc wiedeński czy samba. Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się tańce w stylu salsa czy bachata. Dlatego takie również mamy w swojej ofercie i chętnie ich was nauczymy.

Taki przekrój tańców pozwala na to by swobodnie bawić się przy różnym rodzaju muzyki tanecznej, czy to na Sylwestrze czy innej imprezie tanecznej w lokalu czy w domu.

Domówki wciąż są bardzo popularne, i wiele osób decyduje się na spędzenie Sylwestra właśnie w ten sposób. Jeśli tylko są ku temu warunki tańce również się tam odbywają.

Jak wyglądają zajęcia w Step by Step?

Jeśli podejmiesz wyzwanie i zapiszesz się na kurs tzw. tańców standardowych możesz liczyć na komfortowe warunki. Dbamy o to by grupy były nie większe niż 12 osób. To znaczy, że w trakcie kursu na sali jest sześć par. Dzięki temu instruktorzy mogą poświęcić każdej parze odpowiednią ilość czasu. Małe grupy to także większy komfort dla Was, co pozwala Wam się lepiej skupić na tym co mówi instruktor i osiągać jeszcze lepsze efekty.

Oczywiście nie chodzi tu o to by zdobywać mistrzostwa i trenować ponad siły. Chcemy by te lekcje były dla Was przyjemnością, zabawą, a jednocześnie by pozwoliły wam poznać kroki podstawowych tańców. Dzięki temu będziecie mogli czuć się pewnie i swobodnie na parkiecie, przy każdej okazji.

Z parą czy bez pary?

Zajęcia odbywają się u nas w parach. Ale to wcale nie oznacza, że jeśli nie masz partnera do tańca nie możesz się u nas uczyć. Postaramy się znaleźć ci partnera, który będzie towarzyszył ci podczas kursu i wspólnie z tobą zgłębiał tajniki sztuki tańca. Oczywiście pary zapraszamy również bardzo gorąco. Taki wspólny kurs to fajny sposób, żeby dograć się w tańcu i potem móc wspólnie dobrze się ze sobą bawić.

Kiedy zajęcia?

Zajęcia odbywają się popołudniami i wieczorami. Dzięki temu nie kolidują z obowiązkami zawodowymi czy szkolnymi. Lekcja trwa 90 minut.

Jeśli będzie taka potrzeba możemy stworzyć grupę na życzenie. Jeśli na przykład jest większa grupa – przyjaciół, znajomych, którzy wspólnie chcieliby korzystać z nauki tańca to jest taka możliwość. Zajęcia takie organizujemy dla minimum dwóch, a maksimum sześciu par. Cena jest indywidualna, do ustalenia.

Kiedy zacząć?

Właściwie najlepszy moment na rozpoczęcie nauki jest właśnie teraz. Miesiąc to wystarczający okres czasu, żeby poznać podstawy wielu tańców, które potem można wykorzystać na parkiecie. Oczywiście zajęcia w naszej szkole trwają cały rok. Zachęcamy do tego, żeby na bieżąco śledzić nasze aktualności, w których informujemy o tworzonych właśnie grupach. Jeśli macie jakieś pytania zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego – w naszej siedzibie w Lublinie, przy ulicy Herbowej.

Dlaczego warto?

Zastanawiasz się dlaczego warto zapisać się na sylwestrowy kurs tańca? Po pierwsze dlatego, że to świetna zabawa, która da Ci dużo radości. Taniec to endorfiny i szczęście. Sam zobaczysz jak uśmiechnięty wyjdziesz z sali po zajęciach. Po drugie – dzięki lekcjom poznasz podstawy wielu tańców, które wykorzystasz przy kolejnych imprezach. Nauka tańca dodaje pewności siebie, i sprawia, że nawet osoby, które do tej pory unikały szaleństw na parkiecie, teraz bawią się do rana.

Serdecznie zapraszamy na kursy tańca w Lublinie wszystkich zainteresowanych i życzymy udanej imprezy Sylwestrowej.

Wstecz

Lublin. Kom: 694 566 104, e-mail: napisz maila